Dr Anna Błachowicz

dr Anna Błachowicz

Dr Anna Błachowicz jest specjalistą endokrynologiem i absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Przez wiele lat pracowała w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Hematologii i Endokrynologii, a następnie w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Od 2014 roku dr Błachowicz jest zastępcą kierownika Oddziału Wewnętrznego i Gastroenterologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego.

Zajmuje się przede wszystkim leczeniem zaburzeń gospodarki hormonalnej u dorosłych. Od wielu lat przyjmuje pacjentów w poradni endokrynologicznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego i Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Jest autorką publikacji naukowych w dziedzinie endokrynologii.

W FitMedica przyjmuje pacjentów dorosłych z  chorobami tarczycy, przysadki i nadnerczy, zaburzeniami miesiączkowania i nadmiernym owłosieniem, nadwagą i hiperinsulinizmem.

Dr Jolanta Kozar

Specjalista endokrynologii i pediatrii, absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Lekarz z wieloletnim stażem pracy jako zastępca ordynatora Oddziału Pediatrii i kierownik Poradni Endokrynologicznej dla Dzieci w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologii Dziecięcej. W FitMedica konsultuje pacjentów pediatrycznych z problemami zaburzeń wzrastania, dojrzewania płciowego, chorobami tarczycy, przysadki i nadnerczy, nadmiernym owłosieniem i otyłością.