dr Grabowski foto

Bartłomiej Grabowski

Bartłomiej Grabowski – ortopeda dziecięcy.  Pracownik w Oddziale Chirurgii i Ortopedii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, Specjalista ortopedii i traumatologii. Usg preluksacyjne. Oferuje leczenie zachowawcze i operacyjne urazów kostno stawowych i ich powikłań u dzieci. Zajmuje się tematyką wad wrodzonych i nabytych w obrębie kończyn i kręgosłupa. Wykonuje badanie usg stawów biodrowych u niemowląt (preluksacja).

kardiolog warszawa

Dr Michał Lenkiewicz

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.
Starszy asystent w Klinice Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP w Otwocku kierowanej przez Krajowego Konsultanta w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu prof. dr hab. med. Jarosława Czubaka.

Zajmuje się problemami ortopedycznymi dzieci oraz pacjentów dorosłych. Wykonuje badania USG narządu ruchu. Jest specjalistą w dziedzinie neuroortopedii dziecięcej, ze szczególnym uwzględnieniem operacji naprawczych w przypadku porażeń i wad wrodzonych. Posiada również duże doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym schorzeń układu kostno-szkieletowego powstałych w następstwie urazów i chorób przeciążeniowych.

Jest wykładowcą na kursach dla lekarzy w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii oraz medycyny sportowej. Jest współautorem wielu publikacji naukowych w tym zakresie.