Sezon bez kontuzji

FitMedica zaprasza na cykl profesjonalnych zajęć SEZON BEZ KONTUZJI wg koncepcji PEP (Prevent Injury and Enhance Performance).

Ku wielkiej radości miłośników sportów zimowych sezon 2017/2018 zbliża się wielkimi krokami.

Czy jesteście gotowi podjąć wyzwanie na stoku?

W ubiegłym roku odwiedziło nas mnóstwo kontuzjowanych pacjentów: zerwane więzadła w kolanie, złamane nadgarstki, zwichnięte stawy barkowe czy naderwane mięśnie. Mamy świetny zespół specjalistów gotowy nieść pomoc w każdym takim przypadku.

Chcielibyśmy jednak zaproponować Państwu cykl zajęć trenerskich, które poprawią tężyznę fizyczną i przygotują organizm do zmiany stylu życia, z siedzącego na aktywny. Dzięki specjalnemu układowi ćwiczeń zminimalizujemy ryzyko kontuzji narządu ruchu oraz unikniemy dolegliwości bólowych związanych z gwałtownym przeciążeniem mięśni, stawów i więzadeł.

PROGRAM PEP został wdrożony wśród kadry norweskich narciarek alpejskich i zaobserwowano zmniejszenie liczby uszkodzeń więzadeł krzyżowych o około 90%.

Jest to szczególna forma treningu przed intensywnym wysiłkiem fizycznym, polecana dla wszystkich i w każdym wieku. Obejmuje ćwiczenia w zakresie poprawy siły mięśniowej kończyn dolnych, równowagi, stabilizacji postawy i dynamiki ruchu.

W FitMedica zajęcia SEZON BEZ KONTUZJI prowadzą doświadczeni fizjoterapeuci

Nie czekaj do ostatniej chwili! Przygotowanie do sezonu trwa kilka tygodni w zależności od stopnia wytrenowania, płci, wieku i przebytych wcześniej kontuzji.

Zadzwoń już teraz! 575 665 662 lub 22 870 06 16

Prevent Injury and Enhance Performance!