Chirurgia kręgosłupa

Najlepsi specjaliści od kręgosłupa w Warszawie

Chirurgia kręgosłupa w FitMedica to kompleksowa usługa zdrowotna, która obejmuje specjalistyczne konsultacje, diagnostykę obrazową oraz leczenie schorzeń i urazów kręgosłupa. W naszym Centrum Zdrowia realizujemy pełen zakres zabiegów – nasi specjaliści wykorzystują małoinwazyjne metody, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo pacjentów. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technik leczenia chirurg od kręgosłupa w FitMedica z powodzeniem zlikwiduje przyczynę bólu oraz zadba o dobrą kondycję kości pleców. Leczymy schorzenia wszystkich odcinków kręgosłupa: szyjnego, piersiowego, lędźwiowego, a także krzyżowego i guzicznego.

Do jakiego lekarza z bólem kręgosłupa się udać - ortopeda, traumatolog czy neurolog ?

Chirurgia kręgosłupa to dział medycyny, w którym diagnoza, leczenie oraz rehabilitacja przeprowadzana jest przez różnych specjalistów. Lekarz od kręgosłupa nie ma jednej określonej definicji – wybór odpowiedniego lekarza powiązany jest z rodzajem problemu z kręgosłupem.

Problem z kręgosłupem – kiedy do lekarza ortopedy?

Jedną z opcji leczenia schorzeń i urazów kręgosłupa jest wizyta u ortopedy. Ortopeda zajmuje się diagnozowanie, leczeniem i rehabilitacją problemów związanych z układem mięśniowo-szkieletowym. Wizyta u tego specjalisty polecana jest każdej osobie, u której wymagana może być operacja kręgosłupa w kontekście urazów tej części szkieletu. Lekarz ortopeda najczęściej zajmuje się takimi schorzeniami jak:

Konsultacja z ortopedą jest także konieczna w przypadku wystąpienia bólu kręgosłupa o nieokreślonym podłożu. 

Leczenie pourazowe kręgosłupa – odwiedź traumatologa

Ortopedia łączy się również z traumatologią – w przypadku problemów na tle pourazowym warto udać się do specjalisty traumatologa, który diagnozuje, leczy oraz rehabilituje osoby cierpiące z powodu schorzeń w obrębie kręgosłupa, oraz innych części ciała. Do tego lekarza należy zgłosić się po doznaniu urazu, np. złamania oraz w przypadku ostrego bólu kręgosłupa, mięśni i stawów w tym obrębie.

Ból kręgosłupa na tle układu nerwowego – pomoc neurologa

Dobry lekarz neurolog specjalizuje się w leczeniu schorzeń występujących w obrębie ośrodkowego oraz obwodowego układu nerwowego. Pacjenci, którzy są kierowani do neurologa, najczęściej mają problemy z bólem pleców, który łączy się z objawami ze strony układu nerwowego. Lekarz ten najczęściej zajmuje się diagnozą i leczeniem takich przypadłości jak np. dyskopatia, która powoduje uszkodzenie krążka międzykręgowego – schorzenie to prowadzi często do wystąpienia rwy kulszowej. W takim wypadku zadaniem neurologa jest stwierdzenie to, czy nerw został uszkodzony i w jakim miejscu – profesjonalna diagnoza specjalisty umożliwia dobranie odpowiedniej metody leczenia.

Specjalistyczne Centrum Zdrowa FitMedica!

Oferujemy szeroki wachlarz konsultacji lekarskich
Skonsultuj swój przypadek podczas wizyty.

Specjalistyczne Centrum Zdrowa FitMedica!
Specjalistyczne Centrum Zdrowa
FitMedica!

Oferujemy szeroki wachlarz konsultacji lekarskich
Skonsultuj swój przypadek podczas wizyty.

Lekarze od kręgosłupa w FitMedica – zaufaj specjalistom

Nasze Centrum Zdrowia to placówka, w której pracuje grono wybitnych specjalistów, którzy charakteryzują się wielkim doświadczeniem, charyzmą, profesjonalizmem oraz ogromną wiedzą. Nasi lekarze to wieloletni pracownicy wielu renomowanych placówek medycznych, a także wykładowcy kursów szkoleniowych doskonalących ortopedów.

FitMedica bogata jest w lekarzy ortopedów, traumatologów oraz neurologów, którzy świadczą kompleksową pomoc medyczną wszystkim, którzy mają problemy z kręgosłupem.

Leczenie kręgosłupa w FitMedica – zakres usług w Warszawie

Centrum Zdrowia FitMedica oferuje kompleksowe leczenie problemów z kręgosłupem.
Nasz wykwalifikowany personel lekarzy świadczy profesjonalną diagnozę, leczenie oraz rehabilitacje. W zakresie leczenia znajduje się, m.in.:

Zapraszamy wszystkie osoby, które zmagają się z problemami kręgosłupa na profesjonalne konsultacje do naszej placówki w Warszawie. Nasi specjaliści od kręgosłupa przeprowadzą z każdym pacjentem profesjonalny wywiad oraz podejmą odpowiednie kroki w leczeniu konkretnych przypadłości.

Zespół najlepszych lekarzy o różnych specjalizacjach w zakresie leczenia kręgosłupa to gwarancja kompleksowej opieki: profesjonalnej, szybkiej diagnozy, a także skutecznego leczenia, dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta.

Dowiedz się więcej:

Podejrzenie złamania kości gdzie się udać

Podejrzenie złamania – gdzie się udać?

Złamanie może przydarzyć się w wielu sytuacjach…

Ortopedia dziecięca warszawa

Ortopedia dziecięca – Warszawa

Diagnoza, leczenie oraz rehabilitacja – na tych…

Ortopedia kręgosłupa warszawa

Ortopedia kręgosłupa Warszawa

W klinice FitMedica w Warszawie prowadzimy diagnostykę…