Dobry dietetyk Warszawa

Otyłość i nadwaga to problemy coraz większej liczby osób na całym świecie. Proces gubienia nadprogramowych kilogramów nigdy nie jest łatwym wyzwaniem. Z pomocą dobrego dietetyka, którego można znaleźć w naszym centrum zdrowia FitMedica to zadanie może spełnić oczekiwania każdego Pacjenta. Nasi specjaliści są wsparciem w procesie odchudzania – otwarci na potrzeby i oczekiwania osoby, która chce pozbyć się uciążliwej masy ciała. Drobiazgowe wysłuchanie historii medycznej Pacjenta pozwala stworzyć indywidualnie dopasowaną dietę pod konkretne wymagania. Systematyczna utrata wagi to cel, jaki wspólnie wypracowują specjalista wraz z Pacjentem. Długość kuracji jest zawsze uzależniona od jej postępów.

Jak wygląda pierwsza wizyta u dietetyka?

W FitMedica oferujemy kompleksową opiekę i leczenie kardiologiczne dla pacjentów ambulatoryjnych. Nasi specjaliści doradzają m.in. w przypadku takich dolegliwości, jak: miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, wady serca, zawał i zapalenie mięśnia sercowego, niewydolność serca oraz choroba wieńcowa. Kardiolog wykonuje badania EKG spoczynkowe, holter ciśnieniowy czy echo serca. W razie potrzeby kieruje pacjenta na tomografię komputerową serca i naczyń wieńcowych, rezonans magnetyczny lub koronarografię i cewnikowanie serca.

Kardiolog posiada wszechstronną wiedzę i wykształcenie. Wielu z nich specjalizuje się w szczegółowych obszarach tej dziedziny, takich jak: kardiologia nieinwazyjna (diagnostyka i leczenie niezabiegowe, najczęściej prowadzone w warunkach ambulatoryjnych), kardiologia inwazyjna (diagnostyka i leczenie chorób serca metodami zabiegowymi, ale bez otwierania klatki piersiowej) i kardiologia dziecięca (leczenie chorób serca u dzieci).

Dietetyk Warszawa

Oferujemy szeroki wachlarz konsultacji lekarskich
Skonsultuj swój przypadek podczas wizyty.

Dobry dietetyk Warszawa

Oferujemy szeroki wachlarz konsultacji lekarskich
Skonsultuj swój przypadek podczas wizyty.

Specjalistyczne Centrum Zdrowa FitMedica!

Dobry dietetyk przygotuje indywidualny program odchudzania

Odpowiednio zbilansowana dieta zarówno dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych, kobiet w ciąży i po porodzie oraz wszystkich innych Pacjentów to podstawa działania w celu osiągnięcia postawionego przez każdą z tych osób, celu. W przypadku dzieci i młodzieży dieta musi być bogata w witaminy, minerały i składniki odżywcze oraz dostosowana do poziomu aktywności fizycznej i umysłowej. U kobiet po porodzie bierze się pod uwagę m.in. to, czy rodziły naturalnie, czy też miały operacyjne rozwiązanie ciąży. Ważnym elementem jest również fakt karmienia piersią. Inne wymagania dietetyczne będą dotyczyć sportowców, tak żeby sprostać zapotrzebowaniu energetycznemu w trakcie wysiłku, a inne Pacjentów po operacji przewodu pokarmowego, gdzie odpowiednio dobrana dieta zapobiega wyniszczeniu.

W naszej poradni działającej, na terenie Warszawy, możesz liczyć na atrakcyjny jadłospis, w którym nie zabraknie produktów, które lubisz. Zalecenia żywieniowe nie muszą być dla Ciebie smutnym przymusem, gdyż posiłki skomponowane przez dietetyka naprawdę mogą być smaczne i zdrowe jednocześnie.

Wspólnie osiągamy cel

Poradnia FitMedica z Warszawy, to miejsce, gdzie oferujemy wiele gotowych rozwiązań, z których Pacjent może skorzystać. Nasi dietetycy to doświadczeni specjaliści, bazujący na wiedzy oraz długoletniej praktyce, którzy wspierają Pacjentów w pozbyciu się nadwagi, otyłości, i pomagają we wdrożeniu zasad zdrowego odżywiania się bez względu na wiek czy tryb życia. W trakcie konsultacji każdy Pacjent ma okazję dowiedzieć się wiele na temat swoich dolegliwości i proponowanego sposobu postępowania. Stały nadzór dobrego specjalisty i kontrolne wizyty z pewnością ułatwią ewentualne modyfikacje w programie żywieniowym podyktowane, np. częstymi wyjazdami służbowymi.

Dzięki współpracy z dobrym dietetykiem możliwe jest osiągnięcie niemal każdego postawionego sobie celu. Zdrowe podejście do sposobu odżywiania, przyjmowanie dobrze zbilansowanych posiłków, zmiana nawyków żywieniowych, samozaparcie i samodyscyplina to klucz do tego, aby pozbyć się nadprogramowych kilogramów oraz utrzymywać pożądaną formę i sylwetkę. Razem będziecie mogli podziwiać pierwsze efekty ciężkiej pracy, weryfikować zadania oraz sprawdzać postępy. Dobra dieta bez efektu jojo jest możliwa w poradnią dietetyczną FitMedica w Warszawie! Skorzystaj z naszej pomocy już dziś.

Sprawdź również: