Dobry kardiolog Warszawa

Kardiologia jest dziedziną medycyny, która obejmuje diagnostykę i leczenie chorób serca oraz naczyń. Jest to ważna dziedzina medycyny ze względu na wciąż wysoką zachorowalność i umieralność na choroby układu krążenia wśród Polaków. Naszymi pacjentami zajmuje się kardiolog z wieloletnim doświadczonym zawodowym. Specjaliści FitMedica diagnozują choroby serca i naczyń, podejmują odpowiednie leczenie, a także opiekują się pacjentami z grupy podwyższonego ryzyka chorób sercowo-naczyniowych.

Czym zajmuje się kardiolog?

W FitMedica oferujemy kompleksową opiekę i leczenie kardiologiczne dla pacjentów ambulatoryjnych. Nasi specjaliści doradzają m.in. w przypadku takich dolegliwości, jak: miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, wady serca, zawał i zapalenie mięśnia sercowego, niewydolność serca oraz choroba wieńcowa. Kardiolog wykonuje badania EKG spoczynkowe, holter ciśnieniowy czy echo serca. W razie potrzeby kieruje pacjenta na tomografię komputerową serca i naczyń wieńcowych, rezonans magnetyczny lub koronarografię i cewnikowanie serca.

Kardiolog posiada wszechstronną wiedzę i wykształcenie. Wielu z nich specjalizuje się w szczegółowych obszarach tej dziedziny, takich jak: kardiologia nieinwazyjna (diagnostyka i leczenie niezabiegowe, najczęściej prowadzone w warunkach ambulatoryjnych), kardiologia inwazyjna (diagnostyka i leczenie chorób serca metodami zabiegowymi, ale bez otwierania klatki piersiowej) i kardiologia dziecięca (leczenie chorób serca u dzieci).

Kardiologia Warszawa

Oferujemy szeroki wachlarz konsultacji lekarskich
Skonsultuj swój przypadek podczas wizyty.

Dobry kardiolog Warszawa

Oferujemy szeroki wachlarz konsultacji lekarskich
Skonsultuj swój przypadek podczas wizyty.

Specjalistyczne Centrum Zdrowa FitMedica!

Kardiolog Warszawa prywatnie – przygotuj się do wizyty

Podczas wizyty kardiolog zapyta o niepokojące dolegliwości, sposób odżywiania, tryb życia, inne choroby oraz przyjmowane leki. Warto przypomnieć sobie okoliczności w jakich pojawiają się dolegliwości, ile trwają i jak ustępują. Wywiad jest niezbędny, aby prawidłowo zdiagnozować problem pacjenta. Podczas wizyty lekarz kardiolog interpretuje badanie EKG pacjenta. Wykonamy je na miejscu lub można przynieść własne, nie starsze niż 2 tygodnie.

Sprawdź również: