Dobry neurolog Warszawa

Problemy neurologiczne dotykają rosnącą populację ludzi. Ich przyczyny mogą być różne, podobnie jak same dolegliwości i objawy. Porażenia, nerwobóle i tiki to tylko część z nich. Dlatego też, chcąc zadbać o zdrowie układu nerwowego, warto regularnie się badać.

Przychodnia FitMedica z Warszawy jest miejscem, w którym można skorzystać z pomocy bardzo dobrych specjalistów z dziedziny neurologii. Wśród naszych specjalistów są lekarze z wieloletnim doświadczeniem, którzy do problemów Pacjenta podchodzą indywidualnie. Każdy ma bowiem odrębną historię – zarówno genezę dolegliwości, jak i jej przebieg.

Kiedy należy skorzystać z pomocy lekarza neurologa?

Jest wiele chorób, które mają podłoże natury neurologicznej i które może diagnozować i leczyć specjalista z tej dziedziny medycyny. Wśród dolegliwości, jakimi zajmują się neurolodzy z naszej przychodni, są między innymi: bóle nieznanego pochodzenia (czyli bez wystąpienia urazu), osłabienie mięśni, skurcze i drżenie mięśni, zaburzenia czucia, mowy, widzenia, zaburzenia lub brak koordynacji ruchowej, w tym problemy z równowagą, szumy w uszach, zawroty głowy, problemy z pamięcią i koncentracją, zaburzenia snu, nagłe utraty przytomności, omdlenia, nagłe i krótkotrwałe zmiany w zachowaniu, zaburzenia w pracy zwieraczy.

Lekarze z naszej warszawskiej przychodni FitMedica świadczą usługi dla Pacjentów ze zdiagnozowaną padaczką, stwardnieniem rozsianym, po udarze mózgu, z guzami mózgu, a także cierpiących na zaburzenia neurodegeneracyjne, jak choroba Alzheimera, Parkinsona i stwardnienie zanikowe boczne.

Jaka jest geneza chorób neurologicznych?

Dolegliwości ze strony układu nerwowego mogą się pojawić z różnych przyczyn. Niekiedy są następstwem przebytych urazów, nawet w odległej przeszłości, infekcji i stanów zapalnych lub zatruć. Problemy neurologiczne mogą się również pojawić w przypadku rozrostu guzów, a także wad genetycznych. Towarzyszą długo trwającej cukrzycy, nadużywaniu alkoholu, zwyrodnieniu kręgosłupa lub niedoborom witamin z grupy B (w szczególności B12). Dobry neurolog, z pewnością będzie w stanie określić potencjalną przyczynę pojawienia się problemów.

Neurolog Warszawa

Oferujemy szeroki wachlarz konsultacji lekarskich
Skonsultuj swój przypadek podczas wizyty.

Specjalistyczne Centrum Zdrowa FitMedica!
Dobry neurolog Warszawa

Oferujemy szeroki wachlarz konsultacji lekarskich
Skonsultuj swój przypadek podczas wizyty.

Jakie choroby leczy neurolog?

Spektrum chorób leczonych przez specjalistów neyrologii jest bardzo szerokie. Do najczęściej występujących można zaliczyć: zwyrodnienia kręgosłupa, stwardnienie rozsiane, rwa kulszowa, padaczka, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, migrena, nerwica i wiele innych.

Każda z tych chorób ma mniej lub bardziej dokuczliwe konsekwencje, dlatego istotne, aby pacjentem opiekował się doświadczony lekarz neurolog.

Dobry neurolog w FitMedica - Warszawa

Każda osoba, która poszukuje w Warszawie specjalistów z doświadczeniem w leczeniu chorób o podłożu neurologicznym, znajdzie w naszej przychodni odpowiednią pomoc. Rozumiemy, jak ważne jest w takiej sytuacji wsparcie dobrego lekarza. Specjaliści zespołu medycznego FitMedica mają niezbędne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, by skutecznie rozwiązać Państwa problemy. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z prywatną ofertą leczenia w naszej przychodni.

Sprawdź również: