FitMedica partnerem medycznym Klubu Sztuk Walk Sokudo

Miło nam poinformować o rozpoczęciu współpracy z Klubem Sztuk Walk Sokudo. Naszym małym zawodnikom oferujemy opiekę lekarza ortopedy, neurologa, fizjoterapeuty i orzecznika sportowego. FitMedica w swoich działaniach wspiera i promuje bezpieczną rywalizację sportową. Jesteśmy zwolennikami prowadzenia aktywnego trybu życia w każdym wieku. Kierujemy naszą ofertę zwłaszcza do osób, które są obciążone problemami w zakresie narządu ruchu. Przygotowaliśmy specjalne programy rehabilitacji medycznej. 

Świadczymy usługi dla Pacjentów z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa (Zdrowy Kręgosłup), dla seniorów (Aktywny Senior), dzieci w wieku wczesnoszkolnym (Gimnastyka Korekcyjna) oraz sportowców, po urazach i operacjach ortopedycznych (Sezon Bez Kontuzji). Nasza Pracownia Fizjoterapii jest wyposażona w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny. Dysponujemy stabilografem, aparatem do komputerowej diagnostyki chodu i czynnościowej oceny aktywności mięśni (funkcjonalne EMG). Dzięki temu Pacjenci mogą regularnie i obiektywnie analizować postępy rehabilitacji. W terapii wykorzystujemy biofeedback i dlatego łatwiej poznać swoje ograniczenia i możliwości. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej FitMedica oraz u pracowników recepcji.

Dowiedz się więcej:

FitMedica partnerem medycznym AP Radość

Z przyjemnością informujemy, że FitMedica-Specjalistyczne Centrum Zdrowia nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem Akademia Piłkarska Radość.

Revision Masters Meeting Knee – Amsterdam 2018

Miło nam poinformować o uczestnictwie dr Rafała Kamińskiego w międzynarodowych warsztatach poświęconych operacjom rewizyjnym kolana.

Leczenie urazów w ortopedii

Jak skutecznie leczyć urazy kończyn dolnych? – na ten temat dyskutowali specjaliści z największych polskich ośrodków chirurgii urazowo-ortopedycznej.…