FitMedica partnerem medycznym Klubu Sztuk Walk Sokudo

Miło nam poinformować o rozpoczęciu współpracy z Klubem Sztuk Walk Sokudo. Naszym małym zawodnikom oferujemy opiekę lekarza ortopedy, neurologa, fizjoterapeuty i orzecznika sportowego. FitMedica w swoich działaniach wspiera i promuje bezpieczną rywalizację sportową. Jesteśmy zwolennikami prowadzenia aktywnego trybu życia w każdym wieku. Kierujemy naszą ofertę zwłaszcza do osób, które są obciążone problemami w zakresie narządu ruchu. Przygotowaliśmy specjalne programy rehabilitacji medycznej. 

Świadczymy usługi dla Pacjentów z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa (Zdrowy Kręgosłup), dla seniorów (Aktywny Senior), dzieci w wieku wczesnoszkolnym (Gimnastyka Korekcyjna) oraz sportowców, po urazach i operacjach ortopedycznych (Sezon Bez Kontuzji). Nasza Pracownia Fizjoterapii jest wyposażona w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny. Dysponujemy stabilografem, aparatem do komputerowej diagnostyki chodu i czynnościowej oceny aktywności mięśni (funkcjonalne EMG). Dzięki temu Pacjenci mogą regularnie i obiektywnie analizować postępy rehabilitacji. W terapii wykorzystujemy biofeedback i dlatego łatwiej poznać swoje ograniczenia i możliwości. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej FitMedica oraz u pracowników recepcji.

Dowiedz się więcej:

Nowy specjalista neurochirurg w zespole FitMedica!

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu FitMedica dołączył specjalista neurochirurg dr Kacper Kostyra.

Konferencja ortopedyczna PTOiTr 2019

W dniach 12-14 września odbyła się najważniejsza konferencja ortopedyczna pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

FitMedica partnerem medycznym Klubu Sztuk Walk Sokudo

W zdrowym ciele zdrowy duch! Z przyjemnościa informujemy o rozpoczęciu współpracy z Klubem Sztuk Walk Sokudo.