Fizjoterapia i rehabilitacja – Warszawa Wawer

Zabieg rehabilitacji ortopedycznej

FitMedica to miejsce, gdzie każdy pacjent znajdzie indywidualnie dobraną pomoc. Jedną z głównych dziedzin naszej działalności jest rehabilitacja w Warszawie. Zespół fizjoterapeutów i trenerów przygotowania motorycznego specjalizuje się w pracy z pacjentami ze schorzeniami układu ruchu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz sprawdzonymi metodami leczenia. W centrum rehabilitacji FitMedica zajmą się Państwem zespoły złożone z wysoko wykwalifikowanych fachowców.

Specjalizujemy się w pracy z pacjentami, którzy odczuwają dolegliwości ze strony narządu ruchu. Ofertę poradni rehabilitacyjnej kierujemy do osób zmagających się różnymi problemami zdrowotnymi, w tym również sportowców. Pomożemy w przypadku takich urazów jak:

Poradnia rehabilitacyjna - Centrum rehabilitacji FitMedica

W centrum rehabilitacji FitMedica Warszawa oferujemy wsparcie rehabilitacyjne dla osób w każdym wieku, w okresie przed i pooperacyjnym, a także z dolegliwościami bólowych kręgosłupa oraz stawów obwodowych, rwy kulszowej, ramiennej, zamrożonego barku czy urazów przeciążeniowych aparatu ruchu.

Opieka rehabilitacyjna przed operacją

Przygotowujemy pacjentów do zabiegów, takich jak: artroskopia kolana, artroskopia biodra, artroskopia barku oraz innych stawów, rekonstrukcje więzadeł, endoprotezoplastyki, operacje kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego.

Rehabilitacja po operacji

Prowadzimy rehabilitację pacjentów w okresie pooperacyjnym, zaczynając od odzyskania prawidłowej ruchomości w stawie, po ćwiczenia wzmacniające, niwelujące zaniki mięśniowe i stabilizujące.

Specjalistyczne Centrum Zdrowa FitMedica!

Oferujemy szeroki wachlarz konsultacji lekarskich
Skonsultuj swój przypadek podczas wizyty.

Specjalistyczne Centrum Zdrowa FitMedica!
Specjalistyczne Centrum Zdrowa FitMedica!

Oferujemy szeroki wachlarz konsultacji lekarskich
Skonsultuj swój przypadek podczas wizyty.

Poradnia fizjoterapeutyczna - Centrum fizjoterapii

Oferujemy również fizjoterapię skierowaną do osób cierpiących na zmiany przeciążeniowe wywołane zbyt intensywnym treningiem. Nasi specjaliści po przeprowadzeniu odpowiednich badań i wdrożeniu właściwego programu leczenia, udzielą wskazówek, które pomogą pacjentowi ograniczyć prawdopodobieństwo nawrotu dolegliwości w przyszłości.

W centrum fizjoterapii FitMedica dzięki ścisłej współpracy ortopedów i rehabilitantów każdy pacjent otrzymuje szczegółowo zaplanowany proces leczenia, zabiegów i ćwiczeń. Skraca to znacznie okres leczenia i przyspiesza powrót do sprawności. Stosujemy się do najnowszych standardów z dziedziny rehabilitacji. Nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach, kursach i wykładach.

Centrum fizjoterapii - specjaliści

Pracownicy Fitmedica to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Pacjentami, którzy doświadczyli problemów zdrowotnych w zakresie narządu ruchu. Staramy się, aby nasi Pacjenci nie musieli długo oczekiwać na wizytę, a konsultacje przebiegały w sposób profesjonalny i niestresujący, z zachowaniem indywidualnego podejścia do każdego chorego.

 

Dowiedz się więcej:

Rehabilitacja dzieci w Warszawie – co warto wiedzieć?

W dzisiejszych czasach wady postawy u dzieci są bardzo często spotykane. Płaskostopie, odstające łopatki, niesymetryczne ustawienie barków, okrągłe…

Ból głowy a schorzenia stawu skroniowo-żuchwowego

Ból głowy a schorzenia stawu skroniowo-żuchwowego Nieprawidłowości w budowie i funkcjonowaniu stawu skroniowo-żuchwowego mogą powodować ból głowy za…

Masaż i rehabilitacja kręgosłupa Warszawa

Według badań bóle kręgosłupa dotyczą nawet 80% dorosłych osób w krajach rozwiniętych. Szacuje się, że są drugim co…