Poradnia dermatologiczna Warszawa​

Dermatoskopia

Dermatologia to dziedzina medycyny, która koncentruje się na rozpoznawaniu i leczeniu chorób skóry i jej przydatków (włosów, paznokci), błon śluzowych oraz niektórych chorób ogólnoustrojowych. Pojawienie się niepokojących zmian na skórze lub śluzówkach powinno być sygnałem do zaplanowania konsultacji dermatologicznej. Prowadzona przez nas poradnia dermatologiczna w Warszawie, to miejsce, gdzie możesz liczyć na specjalistyczną pomoc.

Czym zajmuje się dermatolog?

Dermatolog to specjalista, który w swojej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu alergologii, chorób wewnętrznych, chorób zakaźnych, onkologii i radiologii. Jest to niezbędne dla postawienia właściwego rozpoznania choroby. Dermatolog-wenerolog zajmuje się także leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową. W poradni dermatologicznej udzielane są również konsultacje w zakresie medycyny estetycznej, zwłaszcza problemów związanych ze starzeniem się skóry, bliznami, powikłaniami po trądziku i przebarwieniami.

Z jakimi objawami należy zgłosić się do poradni dermatologicznej?​

Najczęstszym problemem, z jakim zgłaszają się Pacjenci do poradni dermatologicznej w Warszawie, są znamiona barwnikowe tzw. pieprzyki. Zwykle zmiany te nie są powodem do niepokoju, ale w pewnych sytuacjach mogą okazać się niebezpieczne. Nieregularny kształt, duży rozmiar, sączenie lub podkrwawianie powinny być sygnałem do wizyty u dermatologa.

Specjalistyczne Centrum Zdrowa FitMedica!

Oferujemy szeroki wachlarz konsultacji lekarskich
Skonsultuj swój przypadek podczas wizyty.

Specjalistyczne Centrum Zdrowa FitMedica!

Oferujemy szeroki wachlarz konsultacji lekarskich
Skonsultuj swój przypadek podczas wizyty.

Specjalistyczne Centrum Zdrowa FitMedica!

Jak przygotować się do wizyty w poradni dermatologicznej?

Na wizytę w poradni dermatologicznej Pacjent powinien zabrać wyniki badań dodatkowych, karty konsultacyjne z poprzednich wizyt bądź też karty informacyjne z pobytów w szpitalu, jeśli takie posiada. Proszę pamiętać, że lekarz zapyta o przyjmowane leki i ich dawki.

Poza tym, wizyta u dermatologa nie wymaga żadnego szczególnego przygotowania. Nasza poradnia dermatologiczna świadczy usługi dla pacjentów w każdym wieku.

Jak przebiega wizyta w poradni dermatologicznej?

Jeśli cokolwiek Cię niepokoi – warszawska poradnia dermatologiczna Fitmedica to miejsce, w którym szybko możesz uzyskać pomoc specjalisty!

Dowiedz się więcej:

Sezon na słońce czas zacząć

Całą zimę marzymy o wylegiwaniu się w słońcu na wymarzonym urlopie. Kiedy w końcu dnia przybywa, słońce zaczyna…

Dobry dermatolog Warszawa​

Dobry dermatolog Warszawa​ Dermatolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń skóry, włosów i paznokci. Poszukuje przyczyny chorób i…

Dermatolog dziecięcy

Dermatologia to dziedzina medycyny, która koncentruje się na leczeniu chorób skóry i niektórych chorób ogólnoustrojowych, m. in.: trądziku…