pomianowski

Prof. dr hab. n. med Stanisław Pomianowski

Specjalista chirurgii oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Kierownik Kliniki Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu  …  → Czytaj dalej

ortopeda kolano

dr Maciej Langner

Specjalista ortopeda traumatolog. Ordynator Oddziału Chirurgii Kolana…  → Czytaj dalej.

ortopeda artroskopia

dr n. med. Rafał Kamiński

Specjalista ortopeda traumatolog. Zastępca Ordynatora Oddziału Traumatologii …  → Czytaj dalej.

Medycyna

dr Krzysztof Krauze

Specjalista ortopeda traumatolog. Chirurg kręgosłupa …  → Czytaj dalej.

Medycyna

dr Daniel Kowalski

Specjalista ortopeda traumatolog. Zastępca Ordynatora Oddziału Chirurgii Kończyny Górnej…  → Czytaj dalej.

Medycyna

dr Ireneusz Francuz

Specjalista ortopeda traumatolog. Zastępca Kierownika oddziału patologii miednicy …  → Czytaj dalej.

dav

dr n. med. Marcin Złotorowicz

Specjalista chirurgii oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Wykonuje badania USG narządu ruchu  …  → Czytaj dalej

Medycyna

dr Michał Lenkiewicz

Specjalista ortopeda traumatolog. Wykonuje badania USG narządu ruchu …  → Czytaj dalej.

Medycyna

dr Maciej Kiciński

Specjalista ortopeda traumatolog. Zajmuje się chirurgią barku …  → Czytaj dalej.

Medycyna

Dr Marcin Gruba

Specjalista ortopeda traumatolog. Zajmuje się chirurgią kolana i stawu biodrowego…  → Czytaj dalej.

Medycyna

dr Rafał Garlewicz

Specjalista ortopeda traumatolog. Zajmuje się chirurgią ręki i kończyny górnej…  → Czytaj dalej.

Medycyna

dr Maciej Makowski

Specjalista ortopeda traumatolog. Zajmuje się chirurgią stopy i stawu skokowego…  → Czytaj dalej.

Medycyna

dr Oleg Tchoriwski

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Neurochirurg. Zajmuje się chirurgią kręgosłupa …  → Czytaj dalej

Medycyna

dr Tomasz Okoń

Specjalista ortopeda traumatolog. Zajmuje się endoprtezoplastyką kolana i biodra …  → Czytaj dalej.

Medycyna

Dr Krzysztof Kuliński

Ortopeda traumatolog. Zajmuje się chirurgią kolana i stawu biodrowego…  → Czytaj dalej.

Marcin Wasko

dr n. med. Marcin Waśko

Specjalista ortopeda traumatolog. Zajmuje się chirurgią stopy oraz endoprotezoplastyką stawów kończyny dolnej …  → Czytaj dalej.

marcin Pietrzak

dr Marcin Pietrzak

Ortopeda traumatolog, zajmuje się leczeniem urazów sportowych…  → Czytaj dalej.

Medycyna

dr Jacek Węglarz

Specjalista ortopeda traumatolog. Zajmuje się chirurgią kręgosłupa …  → Czytaj dalej.

Schorzenia narządów ruchu są jednymi z częściej występujących problemów zdrowotnych u współczesnego społeczeństwa. Urazy u sportowców, ból kręgosłupa u osób prowadzących siedzący tryb życia, wady postawy u dzieci bądź też choroby degeneracyjne stawów u seniorów – to dolegliwości, którymi zajmuje się lekarz ortopeda z Warszawy. Centrum Zdrowia FitMedica współpracuje z wykwalifikowanymi specjalistami zajmującymi się diagnostyką i leczeniem, również operacyjnym chorób dotyczących narządu ruchu. Zapewniamy kompleksową opiekę i wsparcie. Chirurg ortopeda Warszawa – specjalistyczna pomoc dla większego komfortu życia.

Dobry ortopeda Warszawa – w czym możemy Ci pomóc?

Ortopedia to nauka zajmująca się diagnostyką, a także leczeniem dolegliwości w zakresie narządu ruchu u człowieka. Obejmuje choroby kręgosłupa, w tym wady postawy, zmiany przeciążeniowe i degeneracyjne stawów obwodowych, choroby zapalne stawów i kości, wady wrodzone, oraz wszelkiego rodzaju urazy. To tylko przykłady schorzeń, które diagnozuje i leczy lekarz ortopeda. Warszawa i Centrum Zdrowia FitMedica stworzyły dla pacjentów idealne warunki do leczenia, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik, metod i urządzeń.

Pomocy ortopedycznej potrzebują niekiedy już najmłodsi pacjenci. U dzieci występują wrodzone choroby narządu ruchu, ale też skrzywienia kręgosłupa i inne wady postawy wynikające z dużego obciążenia np. noszenia ciężkiego plecaka. Nie najlepiej na zdrowie kości i stawów u dzieci wpływa długie siedzenie przed komputerem, często w niefizjologicznej pozycji. Dobry ortopeda z Warszawy, który jest częścią zespołu Centrum Zdrowia FitMedica przyjmuje pacjentów w każdym wieku. Leczy ludzi młodych, sportowców i seniorów.

Ortopeda sportowy Warszawa – z nami wrócisz do formy

Urazy są wpisane w codzienność każdej osoby aktywnej fizycznie, zawodowca i amatora. Szybki powrót do pełnej sprawności może zapewnić im tylko prawidłowa diagnostyka i skuteczne leczenie wspomagane rehabilitacją zgodnie z opracowanym indywidualnym planem. Z pomocą ortopedy sportowego z Warszawy masz szansę maksymalnie skrócić czas rekonwalescencji i tym samym ponownie osiągać sukcesy sportowe. Dzięki wiedzy i doświadczeniu nasi ortopedzi podejmują się leczenia najbardziej skomplikowanych urazów. Kwalifikują pacjentów do zabiegów w obrębie stawu barkowego, operacji artroskopowych biodra i kolana, łokcia, stopy i nadgarstka. W swojej praktyce stosują innowacyjne metody leczenia poparte doświadczeniem oraz danymi z piśmiennictwa fachowego.

Ortopeda Warszawa – prywatnie, profesjonalnie, nowocześnie

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych pacjentów otrzymał najlepszą opiekę i pomoc przy rozwiązywaniu problemów związanych z dolegliwościami w zakresie narządu ruchu. Zajmujemy się zarówno diagnostyką, jak również chirurgią ortopedyczną, co pozwala nam skutecznie działać nawet w najtrudniejszych sprawach. Chirurg ortopeda z Warszawy dobierze odpowiednią metodę leczenia, a także zapewni kompleksową opiekę przed- i pooperacyjną.

Ortopeda z Warszawy prywatnie przyjmuje w naszym Centrum Zdrowia FitMedica. Wyróżnia go wieloletnie doświadczenie, wiedza z zakresu klasycznych oraz innowacyjnych metod leczenia, a także bardzo przyjazne nastawienie. Ortopeda prywatnie z Warszawy, który jest do dyspozycji naszych Pacjentów, to osoba bardzo zaangażowana w swoją pracę, pomagająca dzieciom, osobom dorosłym i starszym, a także sportowcom.

Ortopeda prywatnie Warszawa – przygotuj się do wizyty

W przypadku pierwszej wizyty istotne jest, aby szczegółowo przedstawić swoje dolegliwości, a także opisać i potwierdzić odpowiednią dokumentacją ogólny stan swojego zdrowia. Lekarz zleci wykonanie koniecznych badań w celu zdiagnozowania problemu. Jeżeli przed Tobą kolejna wizyta u ortopedy, zabierz ze sobą wyniki swoich wcześniejszych badań. Na podstawie ich analizy zostaną zaplanowane kolejne etapy leczenia. Jeżeli są wskazania, otrzymasz skierowanie na operację.