Schorzenia narządów ruchu są jednymi z częściej występujących problemów zdrowotnych u współczesnego społeczeństwa. Urazy u sportowców, ból kręgosłupa u osób prowadzących siedzący tryb życia, wady postawy u dzieci bądź też choroby degeneracyjne stawów u seniorów – to dolegliwości, którymi zajmuje się lekarz ortopeda z Warszawy. Centrum Zdrowia FitMedica współpracuje z wykwalifikowanymi specjalistami zajmującymi się diagnostyką i leczeniem, również operacyjnym chorób dotyczących narządu ruchu. Zapewniamy kompleksową opiekę i wsparcie. Chirurg ortopeda Warszawa – specjalistyczna pomoc dla większego komfortu życia.

Dobry ortopeda Warszawa – w czym możemy Ci pomóc?

Ortopedia to nauka zajmująca się diagnostyką, a także leczeniem dolegliwości w zakresie narządu ruchu u człowieka. Obejmuje choroby kręgosłupa, w tym wady postawy, zmiany przeciążeniowe i degeneracyjne stawów obwodowych, choroby zapalne stawów i kości, wady wrodzone, oraz wszelkiego rodzaju urazy. To tylko przykłady schorzeń, które diagnozuje i leczy lekarz ortopeda. Warszawa i Centrum Zdrowia FitMedica stworzyły dla pacjentów idealne warunki do leczenia, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik, metod i urządzeń.

Pomocy ortopedycznej potrzebują niekiedy już najmłodsi pacjenci. U dzieci występują wrodzone choroby narządu ruchu, ale też skrzywienia kręgosłupa i inne wady postawy wynikające z dużego obciążenia np. noszenia ciężkiego plecaka. Nie najlepiej na zdrowie kości i stawów u dzieci wpływa długie siedzenie przed komputerem, często w niefizjologicznej pozycji. Dobry ortopeda z Warszawy, który jest częścią zespołu Centrum Zdrowia FitMedica przyjmuje pacjentów w każdym wieku. Leczy ludzi młodych, sportowców i seniorów.

Ortopeda sportowy Warszawa – z nami wrócisz do formy

Urazy są wpisane w codzienność każdej osoby aktywnej fizycznie, zawodowca i amatora. Szybki powrót do pełnej sprawności może zapewnić im tylko prawidłowa diagnostyka i skuteczne leczenie wspomagane rehabilitacją zgodnie z opracowanym indywidualnym planem. Z pomocą ortopedy sportowego z Warszawy masz szansę maksymalnie skrócić czas rekonwalescencji i tym samym ponownie osiągać sukcesy sportowe. Dzięki wiedzy i doświadczeniu nasi ortopedzi podejmują się leczenia najbardziej skomplikowanych urazów. Kwalifikują pacjentów do zabiegów w obrębie stawu barkowego, operacji artroskopowych biodra i kolana, łokcia, stopy i nadgarstka. W swojej praktyce stosują innowacyjne metody leczenia poparte doświadczeniem oraz danymi z piśmiennictwa fachowego.

Ortopeda Warszawa – prywatnie, profesjonalnie, nowocześnie

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych pacjentów otrzymał najlepszą opiekę i pomoc przy rozwiązywaniu problemów związanych z dolegliwościami w zakresie narządu ruchu. Zajmujemy się zarówno diagnostyką, jak również chirurgią ortopedyczną, co pozwala nam skutecznie działać nawet w najtrudniejszych sprawach. Chirurg ortopeda z Warszawy dobierze odpowiednią metodę leczenia, a także zapewni kompleksową opiekę przed- i pooperacyjną.

Ortopeda z Warszawy prywatnie przyjmuje w naszym Centrum Zdrowia FitMedica. Wyróżnia go wieloletnie doświadczenie, wiedza z zakresu klasycznych oraz innowacyjnych metod leczenia, a także bardzo przyjazne nastawienie. Ortopeda prywatnie z Warszawy, który jest do dyspozycji naszych Pacjentów, to osoba bardzo zaangażowana w swoją pracę, pomagająca dzieciom, osobom dorosłym i starszym, a także sportowcom.

Ortopeda prywatnie Warszawa – przygotuj się do wizyty

W przypadku pierwszej wizyty istotne jest, aby szczegółowo przedstawić swoje dolegliwości, a także opisać i potwierdzić odpowiednią dokumentacją ogólny stan swojego zdrowia. Lekarz zleci wykonanie koniecznych badań w celu zdiagnozowania problemu. Jeżeli przed Tobą kolejna wizyta u ortopedy, zabierz ze sobą wyniki swoich wcześniejszych badań. Na podstawie ich analizy zostaną zaplanowane kolejne etapy leczenia. Jeżeli są wskazania, otrzymasz skierowanie na operację.

pomianowski

Prof. dr hab. n. med Stanisław Pomianowski

Specjalista chirurgii oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Kierownik Kliniki Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu  …  → Czytaj dalej

ortopeda kolano

dr Maciej Langner

Specjalista ortopeda traumatolog. Ordynator Oddziału Chirurgii Kolana…  → Czytaj dalej.

ortopeda artroskopia

dr n. med. Rafał Kamiński

Specjalista ortopeda traumatolog. Zastępca Ordynatora Oddziału Traumatologii …  → Czytaj dalej.

medecin

dr Krzysztof Krauze

Specjalista ortopeda traumatolog. Chirurg kręgosłupa …  → Czytaj dalej.

medecin

dr Daniel Kowalski

Specjalista ortopeda traumatolog. Zastępca Ordynatora Oddziału Chirurgii Kończyny Górnej…  → Czytaj dalej.

medecin

dr n. med. Maciej Płończak

Specjalista ortopeda traumatolog. Ordynator Oddziału Ortopedii Szpitala w Siedlcach…  → Czytaj dalej.

dav

dr n. med. Marcin Złotorowicz

Specjalista chirurgii oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Wykonuje badania USG narządu ruchu  …  → Czytaj dalej

medecin

dr Michał Lenkiewicz

Specjalista ortopeda traumatolog. Wykonuje badania USG narządu ruchu …  → Czytaj dalej.

medecin

dr Maciej Kiciński

Specjalista ortopeda traumatolog. Zajmuje się chirurgią barku …  → Czytaj dalej.

medecin

Dr Marcin Gruba

Specjalista ortopeda traumatolog. Zajmuje się chirurgią kolana i stawu biodrowego…  → Czytaj dalej.

Kucharczyk Filip

dr Filip Kucharczyk

Specjalista ortopeda traumatolog. Zajmuje się chirurgią ręki i kończyny górnej…  → Czytaj dalej.

medecin

dr Maciej Makowski

Specjalista ortopeda traumatolog. Zajmuje się chirurgią stopy i stawu skokowego…  → Czytaj dalej.

medecin

dr Oleg Tchoriwski

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Neurochirurg. Zajmuje się chirurgią kręgosłupa …  → Czytaj dalej

medecin

dr Tomasz Okoń

Specjalista ortopeda traumatolog. Zajmuje się endoprtezoplastyką kolana i biodra …  → Czytaj dalej.

medecin

Dr Krzysztof Kuliński

Ortopeda traumatolog. Zajmuje się chirurgią kolana i stawu biodrowego…  → Czytaj dalej.

Marcin Wasko

dr n. med. Marcin Waśko

Specjalista ortopeda traumatolog. Zajmuje się chirurgią stopy oraz endoprotezoplastyką stawów kończyny dolnej …  → Czytaj dalej.

marcin Pietrzak

dr Marcin Pietrzak

Ortopeda traumatolog, zajmuje się leczeniem urazów sportowych…  → Czytaj dalej.

medecin

dr Jacek Węglarz

Specjalista ortopeda traumatolog. Zajmuje się chirurgią kręgosłupa …  → Czytaj dalej.