Kardiologia jest jedną z dziedzin medycyny, która obejmuje diagnostykę i leczenie chorób serca oraz naczyń. Jest jednym z kluczowych obszarów nauk medycznych ze względu na wciąż wysoką zachorowalność i umieralność na choroby układu krążenia wśród Polaków. Naszymi pacjentami zajmuje się dobry kardiolog z Warszawy wraz z doświadczonym zespołem ekspertów. Specjaliści FitMedica diagnozują choroby serca i naczyń, podejmują odpowiednie leczenie, a także opiekują się pacjentami będącymi w grupie podwyższonego ryzyka zachorowalności na tego typu schorzenia.

Specjalności dobrego kardiologa z Warszawy

Zapewniamy kompleksową opiekę i leczenie kardiologiczne. Rozpoznajemy i dobieramy odpowiednie metody leczenia m.in. w takich chorobach, jak: miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, wady serca, zawał i zapalenie mięśnia sercowego, niewydolność serca i choroba wieńcowa. Kardiolog z Warszawy prywatnie wykonuje badania EKG spoczynkowe, holter ciśnieniowy i EKG, echo serca, w razie potrzeby kieruje pacjenta na tomografię komputerową serca i naczyń wieńcowych, rezonans magnetyczny lub koronarografię i cewnikowanie serca.

Dobry kardiolog z Warszawy posiada wszechstronną wiedzę i wykształcenie. Wielu z nich specjalizuje się w szczegółowych obszarach tej dziedziny, takich jak: kardiologia nieinwazyjna (diagnostyka i leczenie niezabiegowe, najczęściej prowadzone w warunkach ambulatoryjnych), kardiologia inwazyjna (diagnostyka i leczenie chorób serca metodami zabiegowymi, ale bez otwierania klatki piersiowej) i kardiologia dziecięca (leczenie chorób serca u dzieci).

Kardiolog Warszawa prywatnie – przygotuj się do wizyty

Podczas wizyty u kardiologia zostaniesz zapytany o dolegliwości, niepokojące objawy, sposób odżywiania, tryb życia, ewentualne urazy, inne choroby i przyjmowane leki. Wywiad jest niezbędny, aby zlecić odpowiednie badania i zdiagnozować problem pacjenta. Zwróć uwagę, w jakich okolicznościach występują objawy, to dla prywatnego kardiologa z Warszawy z naszego Centrum jedna z ważniejszych informacji.