Dobry neurolog - umów się prywatnie w Warszawie!

Problemy neurologiczne dotykają rosnącą populację ludzi. Ich przyczyny mogą być różne, podobnie jak same dolegliwości i objawy. Porażenia, nerwobóle i tiki to tylko część z nich. Dlatego też, chcąc zadbać o zdrowie układu nerwowego, warto regularnie się badać.

Przychodnia FitMedica z Warszawy jest miejscem, w którym można skorzystać z pomocy bardzo dobrych specjalistów z dziedziny neurologii. Wśród naszych specjalistów są lekarze z wieloletnim doświadczeniem, którzy do problemów Pacjenta podchodzą indywidualnie. Każdy ma bowiem odrębną historię – zarówno genezę dolegliwości, jak i jej przebieg.

Gwarantujemy, że jeśli potrzebny jest Państwu dobry neurolog, to znajdziecie go FitMedica.

Kiedy należy skorzystać z pomocy lekarza?

Jest wiele chorób, które mają podłoże natury neurologicznej i które może diagnozować i leczyć specjalista z tej dziedziny medycyny. Wśród dolegliwości, jakimi zajmują się neurolodzy z naszej przychodni, są między innymi: bóle nieznanego pochodzenia (czyli bez wystąpienia urazu), osłabienie mięśni, skurcze i drżenie mięśni, zaburzenia czucia, mowy, widzenia, zaburzenia lub brak koordynacji ruchowej, w tym problemy z równowagą, szumy w uszach, zawroty głowy, problemy z pamięcią i koncentracją, zaburzenia snu, nagłe utraty przytomności, omdlenia, nagłe i krótkotrwałe zmiany w zachowaniu, zaburzenia w pracy zwieraczy.

Lekarze z naszej warszawskiej przychodni FitMedica świadczą usługi dla Pacjentów ze zdiagnozowaną padaczką, stwardnieniem rozsianym, po udarze mózgu, z guzami mózgu, a także cierpiących na zaburzenia neurodegeneracyjne, jak choroba Alzheimera, Parkinsona i stwardnienie zanikowe boczne.

Jaka jest geneza chorób neurologicznych?

Dolegliwości ze strony układu nerwowego mogą się pojawić z różnych przyczyn. Niekiedy są następstwem przebytych urazów, nawet w odległej przeszłości, infekcji i stanów zapalnych lub zatruć. Problemy neurologiczne mogą się również pojawić w przypadku rozrostu guzów, a także wad genetycznych. Towarzyszą długo trwającej cukrzycy, nadużywaniu alkoholu, zwyrodnieniu kręgosłupa lub niedoborom witamin z grupy B (w szczególności B12). Dobry neurolog, z pewnością będzie w stanie określić potencjalną przyczynę pojawienia się problemów.

Jakie choroby leczy neurolog?

Spektrum chorób leczonych przez specjalistów neyrologii jest bardzo szerokie. Do najczęściej występujących można zaliczyć: zwyrodnienia kręgosłupa, stwardnienie rozsiane, rwa kulszowa, padaczka, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, migrena, nerwica i wiele innych.

Każda z tych chorób ma mniej lub bardziej dokuczliwe konsekwencje, dlatego istotne, aby pacjentem opiekował się doświadczony lekarz neurolog.

Dobry neurolog w FitMedica - Warszawa

Każda osoba, która poszukuje w Warszawie specjalistów z doświadczeniem w leczeniu chorób o podłożu neurologicznym, znajdzie w naszej przychodni odpowiednią pomoc. Rozumiemy, jak ważne jest w takiej sytuacji wsparcie dobrego lekarza. Specjaliści zespołu medycznego FitMedica mają niezbędne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, by skutecznie rozwiązać Państwa problemy. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z prywatną ofertą leczenia w naszej przychodni.

Opinie:

Magda

Swego czasu potrzebowałam neurologa, bo zmagałam się z neuralgią nerwu trójdzielnego. Żaden lekarz nie potrafił mi powiedzieć, skąd to się wzięło ani jak to leczyć i dopiero pani doktor pomogła 🙂 Dziękuję z całego serca!

Mirka65

Od wielu lat męczyła mnie rwa kulszowa i dotychczas brałam leki, które przepisywał mi mój lekarz. Córka w końcu umówiła mnie do pani doktor z tej przychodni. Zmiana leków, a także garść porad sprawiła, że rwa stała się o wiele mniej dokuczliwa.

TamaraZ

Mój tata cierpi na postępującego Alzheimera. Leki i terapia, którą zaleciła pani doktor, skutecznie spowolniły rozwój choroby. Wiadomo, pewnych efektów już się nie cofnie, ale fakt, że udało się zwolnić wiele znaczy. Polecam panią doktor.

WojciechRez

Zmagałem się z drżeniem mięśni, które utrudniały mi pracę. Leki, które brałem, niestety nie przynosiły efektów. U pani doktor kuracja się zmieniła, łącznie z lekami, a także zaleceniami żywieniowymi. Jak do tej pory mam spokój. Polecam!

GośkaStok

Pani doktor to naprawdę empatyczna osoba, a w przypadku osób cierpiących na choroby neurologiczne jest to szalenie ważne. Dziękuję Pani za pomoc i poświęcony czas. Każdy, kto zmaga się z takimi kłopotami, u p. doktor znajdzie wsparcie.

kalka453

Ciepła, a przy tym bardzo dobra profesjonalistka. Byłem u różnych lekarzy, ale zdecydowanie pani doktor Badurak-Skibińska jest najlepszym z nich. Zrobiliśmy nie tylko kompleksowe badania, ale najważniejsze, wdrożyliśmy skuteczne leczenie.

BasiaS.

Bardzo polecam panią doktor. Moja mama jest po udarze i potrzebowała opieki specjalisty. Trafiliśmy tutaj z polecenia znajomego i zdecydowanie warto. Pani doktor okazuje zrozumienie, a jednocześnie potrafi wszystko wyłożyć laikowi, by zrozumiał.

Halina

Dobry lekarz, chciałbym, żeby takich było więcej w naszym kraju, co nie traktują pacjentów taśmowo. Tutaj ewidentnie do każdego przypadku podchodzi się indywidualnie. I za pani pomoc bardzo dziękuję!

HenrykWu.

Co mogę więcej powiedzieć jak moi poprzednicy? Lekarz naprawdę dobry, z doświadczeniem, a przy tym empatią. Nie patrzy z góry na pacjenta, ale wszystko wyjaśnia, co trzeba robić. Polecam panią doktor!