O nas

Witamy na stronie Centrum Medycznego FitMedica.

Witamy na stronie Centrum Medycznego FitMedica

Jesteśmy placówką, która świadczy usługi  dla pacjentów prywatnych. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej osobom ze schorzeniami narządu ruchu i układu krążenia oraz promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Zaprosiliśmy do współpracy wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie ortopedii, kardiologii, neurologii, neurochirurgii, reumatologii oraz rehabilitacji i terapii manualnej.

Wszyscy pracownicy legitymują się wieloletnim doświadczeniem zawodowym, popartym praktyką w referencyjnych ośrodkach krajowych i zagranicznych.

Dla wygody naszych Pacjentów stworzyliśmy zespoły terapeutyczne, złożone z kilku specjalistów, co gwarantuje profesjonalne i kompleksowe rozwiązywanie problemów.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich aktywnie uprawiających sport. W razie kontuzji, doświadczony zespół ortopedów i rehabilitantów szybko i bezpiecznie pomoże Państwu powrócić do formy.

Zapewniamy efektywną rehabilitację i usprawnienie przed zabiegami ortopedycznymi oraz po operacjach (rekonstrukcje, prototezoplastyki, osteotomie, operacje kręgosłupa, złamania i zwichnięcia).

Szczególnie ciepło witamy w FitMedica naszych najmłodszych Pacjentów. Zachęcamy dzieci do regularnej aktywności fizycznej pod okiem doświadczonych specjalistów. Forma zajęć jest zawsze dostosowana do wieku i problemu małego pacjenta. Stawiamy na indywidualną pracę z dzieckiem, bo to przynosi najlepsze rezultaty!

W naszej przychodni można również wykonać badania diagnostyczne, takie jak: USG, ECHO serca, EKG, Holter-EKG, Holter ciśnieniowy. Obsługa recepcji stara się umożliwić Państwu wykonanie takiego badania i jednoczesną konsultację lekarską.

Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują fachowej pomocy medycznej. Nie boimy się wyzwań. Dokładamy starań, aby każda wizyta upłynęła w miłej i profesjonalnej atmosferze.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną.  Szczegółowych informacji udzieli Państwu recepcja w godzinach pracy przychodni.