doświadczeni-lekarze

Witamy na stronie Centrum Medycznego FitMedica.

Jesteśmy placówką, która świadczy usługi  dla pacjentów prywatnych oraz w ramach abonamentów Towarzystw Ubezpieczeniowych. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej osobom ze schorzeniami narządu ruchu i układu krążenia oraz promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Zaprosiliśmy do współpracy wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie ortopedii, kardiologii, neurologii, neurochirurgii, reumatologii oraz rehabilitacji i terapii manualnej.

Wszyscy pracownicy legitymują się wieloletnim doświadczeniem zawodowym, popartym praktyką w referencyjnych ośrodkach krajowych i zagranicznych.

Dla wygody naszych Pacjentów stworzyliśmy zespoły terapeutyczne, złożone z kilku specjalistów, co gwarantuje profesjonalne i kompleksowe rozwiązywanie problemów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich aktywnie uprawiających sport. W razie kontuzji, doświadczony zespół ortopedów i rehabilitantów szybko i bezpiecznie pomoże Państwu powrócić do formy.

Zapewniamy efektywną rehabilitację i usprawnienie przed zabiegami ortopedycznymi oraz po operacjach (rekonstrukcje, prototezoplastyki, osteotomie, operacje kręgosłupa, złamania i zwichnięcia).

Szczególnie ciepło witamy w FitMedica naszych najmłodszych Pacjentów. Z myślą o nich działa kilka zespołów konsultacyjnych:

– kardiolog dziecięcy i echokardiografista dziecięcy,
– ortopeda dziecięcy i rehabilitant oraz
– endokrynolog dziecięcy, dietetyk i fizjoterapeuta.

Zachęcamy dzieci do regularnej aktywności fizycznej pod okiem doświadczonych specjalistów. Forma zajęć jest zawsze dostosowana do wieku i problemu małego pacjenta. Stawiamy na indywidualną pracę z dzieckiem, bo to przynosi najlepsze rezultaty!

W naszej przychodni można również wykonać badania diagnostyczne, takie jak: USG, ECHO serca, EKG, Holter-EKG, Holter ciśnieniowy. Obsługa recepcji stara się umożliwić Państwu wykonanie takiego badania i jednoczesną konsultację lekarską.

Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują fachowej pomocy medycznej. Nie boimy się wyzwań. Dokładamy starań, aby każda wizyta upłynęła w miłej i profesjonalnej atmosferze.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną.  Szczegółowych informacji udzieli Państwu recepcja w godzinach pracy przychodni.

Do zobaczenia w FitMedica!

Gwarantujemy skuteczne zabiegi rehablitacyjne.

Trafne diagnozy i konsultacje, zatwierdzane przez zespół doświadczonych terapeutów manualnych.

Czekamy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy