opinia 22

Dr Kamiński zdiagnozował u mnie boczne przyparcie rzepki w obu kolanach. Był pierwszym ortopedą, który wykluczył na tym etapie zabieg operacyjny. Zalecił fizjoterapię i terapię manualną i dopiero po określonym czasie ponowną konsultację. Zasugerował, aby udać się do Pana Bruna. Terapię manualną rozpocząłem na początku lutego. Po miesiącu są widoczne pierwsze efekty. Rzepki powoli zaczynają wracać na swój tor. Oczywiście zasługa w tym typie leczenia leży po stronie Pana Bruna, który potrafił mnie zmotywować do ciężkiej pracy. Pan Bruno jest człowiekiem kontaktowym, cierpliwym o bardzo dużej wiedzy. Z nadzieją patrzę w przyszłość jeśli chodzi o moje kolana i z całego serca mogę polecić go jako specjalistę. Swoją terapię cały czas kontynuuję i w najbliższym czasie liczę na poprawę efektów.

RR

opinia 23

Na wizytę do dr Kulińskiego trafiłam po wypadku samochodowym. Bardzo się cieszę, że trafiłam do tak wspaniałego lekarza jakim jest Pan dr Kuliński. Pan Doktor na wizycie był bardzo profesjonalny, dokładny i uprzejmy. Widać, że z wielką starannością i troską podchodzi do każdego pacjenta. Nigdy wcześniej nie byłam u lekarza, który by tak fachowo przeprowadził konsultację z pacjentem. Z wizyty jestem bardzo zadowolona. Na pewno będę polecała Pana Doktora wszystkim którzy szukają dobrego ortopedy. Całą przychodnię mogę śmiało ocenić na 6+. To bardzo profesjonalne miejsce. Widać, że każdemu kto tu pracuje nie jest obojętny los pacjenta, a przemiłe Panie w recepcji zawsze pomogą w doborze odpowiedniego lekarza 🙂

MG

opinia 24

Na wizytę do dr Dominiki Pyszno-Prokopowicz trafiłam na konsultację kardiologiczną z powodu skoków ciśnienia. Pani dr już na pierwszej wizycie przeprowadziła kompleksowy wywiad oraz szczegółowo mnie zbadała. Podczas wizyty Pani doktor w jasny sposób przedstawiła mi jakie powinny być dalsze kroki w celu ustalenia przyczyny skoków ciśnienia oraz wypisała odpowiednio dobrane leki wraz ze skierowaniem na badania. Pani dr jest bardzo kontaktową, życzliwą i troskliwą osobą, która podchodzi do pacjenta w sposób indywidualny. Dodatkowo personel pracujący w recepcji bardzo pomocny i uśmiechnięty co nie jest wszędzie spotykane. Przychodnia czysta i bardzo przyjazna dla pacjenta. Na pewno będę tu powracała na wizytę do pani dr i jeżeli zajdzie taka potrzeba wybiorę się do innych specjalistów.

KG

Opinia 19

Jestem osobą aktywną fizycznie (turystyka górska, narty, rower). Dokuczały mi jednak okresowe dolegliwości ze strony kręgosłupa lędźwiowego. Od roku uczęszczam na zajęcia „Zdrowy Kręgosłup” i odczuwam dużą poprawę. Ćwiczenia proponowane przez Pana Marcina są różnorodne i dobrane pod kątem stanu zdrowia i kondycji uczestniczek.

AZ

opinia 17

Polecam przychodnię FITMEDICA na wszelkiego rodzaju zabiegi rehabilitacyjne. Rejestracja bardzo sprawna, pomocna i sympatyczna. Uśmiechnięte Panie, które starały się elastycznie dobrać termin zabiegów do moich potrzeb. Świetni fachowcy rehabilitacji jak Pan Bruno oraz Pan Marcin. Cała przychodnia wraz z lekarzami stwarza bardzo miłą atmosferę, jako pacjent czułam się, że jestem w dobrych rękach. Widzę poprawę po zabiegach, co zawdzięczam między innymi fachowej diagnozie dr Langnera.

AG

Opinia 16

Zgłosiłam się do Fitmedica z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Najpierw miałam terapię manualną u p. Bruna, który skutecznie obniżył napięcie mięśni. Potem zaczęłam ćwiczenia grupowe „Zdrowy kręgosłup”, które kontynuuje do dziś. Pan Marcin prowadzi te zajęcia w bardzo profesjonalny sposób, ćwiczenia są atrakcyjne i co najważniejsze bardzo skuteczne. Po kilku miesiącach nie odczuwam już takiego bólu i ogólnie moja kondycja fizyczna tez uległa poprawie. Tak więc bardzo polecam!

JG

Opinia 15

Z przychodnią Fitmedica i z jej lekarzami i rehabilitantami miałam do czynienia w roku 2015, przed operacja kręgosłupa. Wszystkie zabiegi dokonywane były fachowo, w miłej atmosferze i w sposób przynoszący ulgę w bólu. Do chwili obecnej korzystam z ćwiczeń nazywanych Zdrowy Kręgosłup oraz masaży leczniczych pomagających utrzymać zdrowie.

ZB

opinia 18

W marcu tego roku trafiłam z polecenia do reumatologa z bólem ręki. Wspaniała diagnoza i zalecenie rehabilitacji. W lipcu trafiłam na rehabilitację: profesjonalna opieka, miła fachowa obsługa. Zabiegi trafione, wykonane z dużą precyzja i dokładnością. Bardzo pomogły!!! Super przychodnia i szybka sprawna obsługa, przystępne ceny. Gorąco polecam przychodnię.

MG

Opinia pacjenta

Pierwszy raz z usług Centrum Fitmedica skorzystałam prawie dwa lata temu. Miałam problem ze stawami kolanowymi obu nóg i tylko pomoc dr R. Kamińskiego była dla mnie ratunkiem. Pana Doktora poznałam dużo wcześniej, kiedy wykonał operację kolana mojej córce. Wcześniej miała ona wykonywana pięciokrotnie artroskopię tego kolana (u innego lekarza) – niestety bez większej poprawy. Kiedy okazało się, że ja także potrzebuję pomocy, od razu umówiłam się do dr Kamińskiego. Pan Doktor rozwiał wszystkie moje wątpliwości oraz spokojnie wyjaśnił co będzie wykonywane podczas operacji. Jestem już po artroskopii jednego i drugiego kolana. Po pierwszej operacji szybko wróciłam do samodzielnego prowadzenia samochodu dzięki fizjoterapii u p. B. Krauze. Drugą artroskopię miałam przeprowadzoną w maju. Uczęszczałam na terapię manualną do p. Krauze oraz na ćwiczenia do p. Szumańskiego. Z przyjemnością przychodzę do Centrum Fitmedica, w którym panuje bardzo przyjazna atmosfera. Wszystkim polecam tę placówkę

GD

Opinia pacjenta

Rehabilitacja kostki + kręgosłupa

Dobra organizacja pracy przychodni. Bardzo miłą obsługa Pań w recepcji. Specjaliści Fitmedica to fachowcy. Rehabilitacja przynosi dobre rezultaty. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Inspirujące ćwiczenia. Polecam wszystkim specjalistów i usługi Fitmedica.

BW

Opinia pacjenta

Syn po artroskopii kolana w szpitalu w Otwocku. Rehabilitacja moim zdaniem dotychczas (po ośmiu wizytach – ćwiczenia manualne z rehabilitantem) przebiega sprawnie – zauważalna poprawa, mam nadzieję że tak będzie dalej. Rehabilitant p. Bruno Krauze – ma profesjonalne i miłe podejście do pacjenta.

PB (ojciec pacjenta)

opinia pacjenta

Rekonstrukcja ACL lewe kolano

Przygotowanie do operacji prowadzone było przez p. Agatę. Były to bardzo miłe, profesjonalne ćwiczenia i masaże, dzięki którym operacja możliwa była w krótkim czasie i przeszła bez trudu. Ćwiczenia i powrót do zdrowia po operacji prowadzony był pod opieką p. Brunona. Zajęcia odbywały się zgodnie z zaleceniami chirurga a także w oparciu o wywiad ze mną. Bardzo profesjonalnie, a jednocześnie w miłej atmosferze. POLECAM ww rehabilitantów.

HS

opinia-10

Od stycznia 2016 roku chodziłem na rehabilitację kolana do Pana Bruna Krauze. Najpierw na zabiegi manualne, a następnie na ćwiczenia na sali. Zarówno zabiegi jak i ćwiczenia pozwoliły mi wrócić do pełnej sprawności. Uważam Pana Bruna za dobrego specjalistę znającego się na swoim fachu. Śmiało będę polecała Pana Bruna moim znajomym.

GM

opinia-8

Do Centrum FitMedica trafiłem zaraz po artroskopii kolana i usunięciu fragmentu łąkotki. Tydzień po zabiegu rozpocząłem terapię manualną (Bruno Krauze) ze względu na jeszcze dość sporą opuchliznę pooperacyjną. Po ok. 8-10 dniach mogłem już swobodnie prowadzić auto i podnosić się o jednej kuli. Następnie rozpocząłem ćwiczenia z panią Agatą i w zasadzie w ciągu 14-16 dni wróciłem do stanu sprzed operacji pozwalającego na normalne funkcjonowanie.

Szczerze polecam usługi jak i personel Centrum FitMedica. W mojej ocenie są to wysoce wykwalifikowanie specjaliści, którzy w sposób profesjonalny i w przyjaznej atmosferze potrafią przysłowiowo „postawić człowieka na nogi”.

BM

opinie-o-ortopedach-warszawa

Skręcenie stawu skokowego oraz starszy uraz – więzadła w kolanie. Pan Bruno Krauze jest wyjątkowym specjalistą – bardzo dobrze i skutecznie dobiera program rehabilitacyjny oraz świetni tłumaczy, motywuje. Szczerze polecam.

KB

opinie-o-ortopedach

Od dzieciństwa mam problemy z kolanami. Przeszłam mniej lub bardziej udane zabiegi operacyjne. Nigdy nie wierzyła, że rehabilitacja może przynieść tak wspaniałe rezultaty. Od pół roku uczęszczam na zajęcia rehabilitacyjne do FITMEDICA i jestem pod opieką wspaniałej pani Agaty, która czyni cuda. Z zajęć na zajęcia wzrastają moje możliwości i coraz trudniejsze ćwiczenia jestem w stanie wykonać.

Oczywiście wszystko to nadzoruje znakomity ortopeda – dr Daniel Kowalski, którego wiedza i zaangażowanie w problem pacjenta są wielkie.

DUK

opinia pacjenta

Do fizjoterapeuty Bruno Krauze trafiłam z prawie całkowicie sztywną nogą w kolanie po jej długim unieruchomieniu w stabilizatorze, w związku z urazem skręcenia stawu kolanowego, uszkodzeniem więzadeł krzyżowych i łąkotki. Terapia manualna przyniosła bardzo szybkie efekty i już po kilku spotkaniach mogłam prawie normalnie chodzić, a każde następne to kolejne wyraźne postępy. Bardzo dobry, skuteczny specjalista, a przy tym bardzo sympatyczny i z poczuciem humoru. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie wyjaśnia wątpliwości pacjenta, zleca dodatkowe ćwiczenia do wykonywania w domu.

Szczerze polecam.

AS

.

opinie---ortopeda

FitMedica to przyjazne pacjentom, ciepłe miejsce. Życzliwe, uśmiechnięte i zawsze pomocne Panie w Recepcji, doświadczenie lekarze i kompetentni fizjoterapeuci. Od kilku tygodni jestem pod opieką jednego z nich – pana Bruno Krauze, który skutecznie przywraca do zdrowia mój przeciążony staw biodrowy. Pan Bruno to świetny fachowiec i wspaniały człowiek. 45-minutowa terapia to ulga dla bolącej nogi, ale też miło spędzony czas z dowcipnym, kulturalnym, mądrym – po prostu super facetem J

Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce wszystkim – dużym i małym. Na pewno wyjdą stąd zdrowsi i uśmiechnięci.

MJ

opinia-5

Mam problem z prawym kolanem – podwichnięcie rzepki boczne. Trafiłem do dr Kamińskiego, który zalecił rehabilitację. Uczęszczam na rehabilitację do Bruna Krauze, po 10 zabiegach odczuwam wyraźną poprawę (poruszałem się o kuli, obecnie poruszam się bez niej).

Gorąco polecam specjalistów z FITMEDICA.

BW

warszawa-opinie-ortopedzi

Do Centrum FitMedica trafiłam po ponad rocznym leczeniu kolana po złamaniu nasady bliższej kości piszczelowej prawej. Wizyty u wielu ortopedów i nieustanna rehabilitacja zakończyły się podkurczem kolana i minimalnym zgięciem.

Wizyta u Dr R. Kamińskiego była dla mnie ostatnią deską ratunku, choć podchodziłam do niej z wielką ostrożnością i niepewnością. Okazało się jednak, że wreszcie trafiłam w odpowiednie ręce. Rozmowa była konkretna, merytoryczna a Dr bardzo sympatyczny i komunikatywny. Cierpliwie odpowiadał na moje pytania i grzecznie tłumaczył to co było dla mnie niezrozumiałe. Był skoncentrowany na pacjencie, słuchał i tłumaczył. Po badaniu Dr zdecydował, że konieczna jest artroskopia, którą to operację wykonał w maju. Obecnie jestem w trakcie fizjoterapii z szansą na odzyskanie sprawności, a fizjoterapeuci w FitMedica są najlepsi z najlepszych.

Wszystkim potrzebującym fachowej pomocy lekarskiej serdecznie polecam Dr R. Kamińskiego – wybitnego profesjonalistę oraz Centrum FitMedica – miejsce przyjazne pacjentom.

EK

ortopeda-warszwaw-opinie

Świetne miejsce! Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się tu trafić. Chodzę (od 3 miesięcy) na zajęcia gimnastyczne wzmacniające mięśnie kręgosłupa i nie tylko mój kręgosłup ma się lepiej, ale ogólnie czuję się bardziej sprawna, poprawiła się moja sylwetka i samopoczucie.

Ćwiczenia prowadzone są znakomicie i chodzę na nie z przyjemnością.

JB