Opinie

Opinie pacjentów FitMedica

„Świetne miejsce! Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się tu trafić. Chodzę (od 3 miesięcy) na zajęcia gimnastyczne wzmacniające mięśnie kręgosłupa i nie tylko mój kręgosłup ma się lepiej, ale ogólnie czuję się bardziej sprawna, poprawiła się moja sylwetka i samopoczucie. Ćwiczenia prowadzone są znakomicie i chodzę na nie z przyjemnością.”

JB

„FitMedica to przyjazne pacjentom, ciepłe miejsce. Życzliwe, uśmiechnięte i zawsze pomocne Panie w Recepcji, doświadczenie lekarze i kompetentni fizjoterapeuci. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce wszystkim – dużym i małym. Na pewno wyjdą stąd zdrowsi i uśmiechnięci.”

MJ

„Szczerze polecam usługi jak i personel Centrum FitMedica. W mojej ocenie są to wysoce wykwalifikowanie specjaliści, którzy w sposób profesjonalny i w przyjaznej atmosferze potrafią przysłowiowo „postawić człowieka na nogi”.

BM

„Dobra organizacja pracy przychodni. Bardzo miłą obsługa Pań w recepcji. Specjaliści Fitmedica to fachowcy. Rehabilitacja przynosi dobre rezultaty. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Inspirujące ćwiczenia. Polecam wszystkim specjalistów i usługi Fitmedica.”

BW

„Polecam przychodnię FITMEDICA na wszelkiego rodzaju zabiegi rehabilitacyjne. Rejestracja bardzo sprawna, pomocna i sympatyczna. Uśmiechnięte Panie, które starały się elastycznie dobrać termin zabiegów do moich potrzeb. Świetni fachowcy rehabilitacji jak Pan Bruno oraz Pan Marcin. Cała przychodnia wraz z lekarzami stwarza bardzo miłą atmosferę, jako pacjent czułam się, że jestem w dobrych rękach. Widzę poprawę po zabiegach, co zawdzięczam między innymi fachowej diagnozie dr Langnera.”

AG

„W marcu tego roku trafiłam z polecenia do reumatologa z bólem ręki. Wspaniała diagnoza i zalecenie rehabilitacji. W lipcu trafiłam na rehabilitację: profesjonalna opieka, miła fachowa obsługa. Zabiegi trafione, wykonane z dużą precyzja i dokładnością. Bardzo pomogły!!! Super przychodnia i szybka sprawna obsługa, przystępne ceny. Gorąco polecam przychodnię.”

MG

Sytuacja, w której znalazłem się przed około trzema laty była trudna do opisania. Napięcie mięśniowe, zablokowane kręgi i brak podstawowej wiedzy z zakresu fizjoterapii spowodowały liczne komplikacje. Wizyty rozpocząłem od masaży, następnie ortopedów, którzy wykazali się ogromną wiedzą i umiejętnościami. Wielomiesięczna batalia o moje zdrowie została wygrana a na jej zwieńczenie wprowadzono dla mnie indywidualny trening zwiększający gorset mięśniowy oraz utrzymujący mobilność stawów i powięzi. FitMedica jest według mnie jedną z dwóch najlepszych placówek tego typu w Warszawie i z czystym sumieniem mogę ją polecić.

JR

Bardzo, bardzo miła obsługa tak pań na recepcji, jak i specjalistów. Polecam każdemu , kto ma problemy zdrowotne. Wizyty są prowadzone konkretnie i rzeczowo. Z wyrazami szacunku dla FitMedica.

B