Bruno Krauze

mgr Bruno Krauze

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Doświadczenie zdobywał w publicznych i prywatnych placówkach leczniczych, a także uczestnicząc w wielu kursach doszkalających takich jak:

-Terapia Manualna wg. koncepcji  Cyriax’a
-Dry Needling Therapy – terapia punktów spustowych
-Kinesiology Taping
-Anatomy Trains I i II wg. koncepcji Thomasa Mayersa
-Masaż leczniczy i klasyczny

Godziny przyjęć:

Dzień Godzina Adres
pon 09:00 - 13:45 Warszawa, Bystrzycka 59
pon 15:00 - 20:15 Warszawa, Bystrzycka 59
wt 08:30 - 13:15 Warszawa, Bystrzycka 59
śr 09:00 - 13:45 Warszawa, Bystrzycka 59
śr 15:00 - 20:15 Warszawa, Bystrzycka 59
czw 08:30 - 13:15 Warszawa, Bystrzycka 59
pt 14:30 - 20:15 Warszawa, Bystrzycka 59

Więcej informacji

Mgr Bruno Krauze specjalizuje się w pracy z pacjentami ortopedycznymi, szczególnie w okresie pooperacyjnym oraz przygotowującym do zabiegu.

Zajmuje się leczeniem dolegliwosci bólowych kręgosłupa, dyskopatii odcinka szyjnego i lędźwiowego, rwy kulszowej i ramiennej. Pracuje z pacjentami z uszkodzeniami więzadeł krzyżowych (ACL) oraz łąkotek, po przebytych urazach i przeciążeniach.

Opinie pacjentów FitMedica

„Skręcenie stawu skokowego oraz starszy uraz – więzadła w kolanie. Pan Bruno Krauze jest wyjątkowym specjalistą – bardzo dobrze i skutecznie dobiera program rehabilitacyjny oraz świetni tłumaczy, motywuje. Szczerze polecam.”

KB

„Do fizjoterapeuty Bruno Krauze trafiłam z prawie całkowicie sztywną nogą w kolanie po jej długim unieruchomieniu w stabilizatorze, w związku z urazem skręcenia stawu kolanowego, uszkodzeniem więzadeł krzyżowych i łąkotki. Terapia manualna przyniosła bardzo szybkie efekty i już po kilku spotkaniach mogłam prawie normalnie chodzić, a każde następne to kolejne wyraźne postępy. Bardzo dobry, skuteczny specjalista, a przy tym bardzo sympatyczny i z poczuciem humoru. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie wyjaśnia wątpliwości pacjenta, zleca dodatkowe ćwiczenia do wykonywania w domu. Szczerze polecam.”

AS

Dobra praktyka kliniczna, ciągła edukacja i rozwój naukowy przekładają się na sukcesy naszych Pacjentów.

Inni Specjaliści