Bruno Krauze

mgr Bruno Krauze

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Doświadczenie zdobywał w publicznych i prywatnych placówkach leczniczych, a także uczestnicząc w wielu kursach doszkalających takich jak:

 • Terapia Manualna wg. koncepcji  Cyriax’a
 • Dry Needling Therapy – terapia punktów spustowych
 • Kinesiology Taping
 • Anatomy Trains I i II wg. koncepcji Thomasa Mayersa
 • Masaż leczniczy i klasyczny
 • Godziny przyjęć:

  Dzień Godzina Adres
  pon 09:00 - 13:45 Warszawa, Bystrzycka 59
  pon 15:00 - 20:00 Warszawa, Bystrzycka 59
  wt 08:30 - 13:00 Warszawa, Bystrzycka 59
  śr 09:00 - 13:45 Warszawa, Bystrzycka 59
  śr 15:00 - 20:00 Warszawa, Bystrzycka 59
  czw 08:30 - 13:00 Warszawa, Bystrzycka 59
  pt 08:30 - 15:00 Warszawa, Bystrzycka 59

  Specjalista FitMedica poleca

  Więcej informacji

  Mgr Bruno Krauze specjalizuje się w pracy z pacjentami ortopedycznymi, szczególnie w okresie pooperacyjnym oraz przygotowującym do zabiegu.

  Zajmuje się leczeniem dolegliwosci bólowych kręgosłupa, dyskopatii odcinka szyjnego i lędźwiowego, rwy kulszowej i ramiennej. Pracuje z pacjentami z uszkodzeniami więzadeł krzyżowych (ACL) oraz łąkotek, po przebytych urazach i przeciążeniach.

  Opinie pacjentów FitMedica

  „Skręcenie stawu skokowego oraz starszy uraz – więzadła w kolanie. Pan Bruno Krauze jest wyjątkowym specjalistą – bardzo dobrze i skutecznie dobiera program rehabilitacyjny oraz świetni tłumaczy, motywuje. Szczerze polecam.”

  KB

  „Do fizjoterapeuty Bruno Krauze trafiłam z prawie całkowicie sztywną nogą w kolanie po jej długim unieruchomieniu w stabilizatorze, w związku z urazem skręcenia stawu kolanowego, uszkodzeniem więzadeł krzyżowych i łąkotki. Terapia manualna przyniosła bardzo szybkie efekty i już po kilku spotkaniach mogłam prawie normalnie chodzić, a każde następne to kolejne wyraźne postępy. Bardzo dobry, skuteczny specjalista, a przy tym bardzo sympatyczny i z poczuciem humoru. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie wyjaśnia wątpliwości pacjenta, zleca dodatkowe ćwiczenia do wykonywania w domu. Szczerze polecam.”

  AS

  “Do Bruna zgłosiłam się tydzień po osteotomii kolana. To była bardzo dobra decyzja! Już na pierwszej wizycie uczyłam się chodzić o kulach i zakładać ortezę. Dostałam zestaw ćwiczeń, które miałam wykonywać w domu. Każda wizyta to widoczna zmiana na plus, odzyskiwałam coraz większą sprawność. Prowadzone zajęcia przynosiły coraz lepsze efekty, po miesiącu od operacji jeździłam w domu na rowerze! Bruno na bieżąco kontrolował moją sprawność, a w odpowiednim czasie nauczył mnie chodzić bez ortezy, kul jak również kucać i chodzić po schodach, co wydawało mi się trudne.

  To świetny fizjoterapeuta! Pracą własnych rąk przywraca sprawność, jest cierpliwy, rzeczowy, a zajęcia prowadzi w super atmosferze. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, które wykorzystuje z myślą o pacjencie. Jestem ogromnie wdzięczna Panu i bardzo dziękuję za okazaną pomoc. Polecam wszystkim, bo jest najlepszy!

  Podpisuję się pod wszystkimi opiniami zachwalającymi Bruna na stronie Znany lekarz – bo to wszystko prawda!”

  MZ

  Dobra praktyka kliniczna, ciągła edukacja i rozwój naukowy przekładają się na sukcesy naszych Pacjentów.

  Inni Specjaliści