Daniel Kowalski

lek. Daniel Kowalski

Specjalista ortopeda traumatolog, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w latach 1998-2022 asystent w Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego SPSK im. A. Grucy w Otwocku. Zajmuje się leczeniem operacyjnym i zachowawczym schorzeń narządu ruchu.

Zakres operacji:

– endoprotezoplastyka pierwotna stawu biodrowego i kolanowego
– endoprotezoplastyka rewizyjna (wtórna) stawu biodrowego i kolanowego
– operacje naprawcze wadliwie wygojonych złamań w obrębie kończyny
górnej i dolnej
– leczenie braku zrostu (stawów rzekomych) w obrębie kończyny górnej i dolnej
– osteotomie
– leczenie martwicy kości udowej sposobem Prodense

Godziny przyjęć:

Dzień Godzina Adres
śr 16:00 - 20:00 Warszawa, Bystrzycka 59

Więcej informacji

Jego zainteresowania kliniczne obejmują chirurgię kończyny dolnej, a w szczególności stawu kolanowego i biodrowego. Zajmuje się wykonywaniem takich zabiegów jak endoprotezoplastyki pierwotne i rewizyjne oraz osteotomie. Przeprowadza również zabiegi korekcyjne w przypadku braku zrostu jak i źle wygojonych złamań. Uczestnik licznych kursów krajowych i zagranicznych z zakresu ortopedii i traumatologii. Wykładowca kursów szkoleniowych i doskonalących dla lekarzy ortopedów w trakcie i po specjalizacji prowadzonych przez Centrum Medycznego Kształcenia

Opinie pacjentów FitMedica

„Od dzieciństwa mam problemy z kolanami. Przeszłam mniej lub bardziej udane zabiegi operacyjne. Nigdy nie wierzyła, że rehabilitacja może przynieść tak wspaniałe rezultaty. Od pół roku uczęszczam na zajęcia rehabilitacyjne do FITMEDICA i jestem pod opieką wspaniałej pani Agaty, która czyni cuda. Z zajęć na zajęcia wzrastają moje możliwości i coraz trudniejsze ćwiczenia jestem w stanie wykonać.

Oczywiście wszystko to nadzoruje znakomity ortopeda – dr Daniel Kowalski, którego wiedza i zaangażowanie w problem pacjenta są wielkie.”

DUK

Dobra praktyka kliniczna, ciągła edukacja i rozwój naukowy przekładają się na sukcesy naszych Pacjentów.

Inni Specjaliści