Krzysztof Kuliński

lek. Krzysztof Kuliński

Specjalista ortopeda traumatolog. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ordynator oddziału Uszkodzeń Kolana i Chirurgii Artroskopowej w Klinice Chirurgii Urazowej i Ortopedii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego w Otwocku. Zakres operacji:

– artroskopia stawu kolanowego
– rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego
– rekonstrukcja więzadła krzyżowego tylnego
– rekonstrukcje wielowięzadłowe
– rekonstrukcja troczka przyśrodkowego rzepki
– leczenie operacyjne niestabilności rzepki (zwichnięcia)
– rekonstrukcje wadliwie wygojonych złamań
– rekonstrukcje chrząstki
– rekonstrukcje łąkotek
– osteotomie

Godziny przyjęć:

Dzień Godzina Adres
pon 16:00 - 20:00 Warszawa, Bystrzycka 59

Więcej informacji

Konsultuje pacjentów dorosłych i dzieci. Wcześniej zdobywał doświadczenie zawodowe na Oddziale Zapaleń Kości i Stawów w Klinice Ortopedii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego w Otwocku. Jest lekarzem piłkarskiej kadry Reprezentacji Polski U-19. Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach z zakresu ortopedii i traumatologii. Zawodowo interesuję się medycyną sportową i chirurgią kolana. Posługuje się biegle językiem angielskim.

Opinie pacjentów FitMedica

„Na wizytę do dr Kulińskiego trafiłam po wypadku samochodowym. Bardzo się cieszę, że trafiłam do tak wspaniałego lekarza jakim jest Pan dr Kuliński. Pan Doktor na wizycie był bardzo profesjonalny, dokładny i uprzejmy. Widać, że z wielką starannością i troską podchodzi do każdego pacjenta. Nigdy wcześniej nie byłam u lekarza, który by tak fachowo przeprowadził konsultację z pacjentem. Z wizyty jestem bardzo zadowolona. Na pewno będę polecała Pana Doktora wszystkim którzy szukają dobrego ortopedy. Całą przychodnię mogę śmiało ocenić na 6+. To bardzo profesjonalne miejsce. Widać, że każdemu kto tu pracuje nie jest obojętny los pacjenta, a przemiłe Panie w recepcji zawsze pomogą w doborze odpowiedniego lekarza J”

MG

Dobra praktyka kliniczna, ciągła edukacja i rozwój naukowy przekładają się na sukcesy naszych Pacjentów.

Inni Specjaliści