Dominika Pyszno-Prokopowicz

dr n. med. Dominika Pyszno-Prokopowicz

Pracuje w Klinice Zaburzeń Rytmu Serca w referencyjnym szpitalu klinicznym w Warszawie.

Szczególne interesuje się kardiologią nieinwazyjną z uwzględnieniem elektrokardiologii (EKG, Holter EKG, Holter ciśnieniowy, testy wysiłkowe) oraz echokardiografii.

Godziny przyjęć:

Dzień Godzina Adres
wt 16:30 - 18:30 Warszawa, Bystrzycka 59
czw 16:30 - 18:30 Warszawa, Bystrzycka 59

Więcej informacji

W FitMedica udziela konsultacji kardiologicznych w zakresie diagnostyki i leczenia zachowawczego choroby wieńcowej, nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca, a także prewencji i profilaktyki chorób układu krążenia, terapii zaburzeń metabolicznych (np. hypercholesterolemii), rehabilitacji i treningu wysiłkowego u pacjentów z chorobami sercowo-naczynowymi i po operacjach kardochirurgicznych.

Dr Prokopowicz posiada certyfikat w zakresie orzecznictwa sportowo-lekarskiego wydany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej. Jest uprawniona do przeprowadzania badań oraz orzekania o zdolności do uprawiania określonej dyscypliny sportu przez dzieci i młodzież do ukończenia 21 roku życia oraz przez zawodników pomiędzy 21 a 23 rokiem życia.

Opinie pacjentów FitMedica

„Na wizytę do dr Dominiki Pyszno-Prokopowicz trafiłam na konsultację kardiologiczną z powodu skoków ciśnienia. Pani dr już na pierwszej wizycie przeprowadziła kompleksowy wywiad oraz szczegółowo mnie zbadała. Podczas wizyty Pani doktor w jasny sposób przedstawiła mi jakie powinny być dalsze kroki w celu ustalenia przyczyny skoków ciśnienia oraz wypisała odpowiednio dobrane leki wraz ze skierowaniem na badania. Pani dr jest bardzo kontaktową, życzliwą i troskliwą osobą, która podchodzi do pacjenta w sposób indywidualny. Dodatkowo personel pracujący w recepcji bardzo pomocny i uśmiechnięty co nie jest wszędzie spotykane. Przychodnia czysta i bardzo przyjazna dla pacjenta. Na pewno będę tu powracała na wizytę do pani dr i jeżeli zajdzie taka potrzeba wybiorę się do innych specjalistów.”

KG

Dobra praktyka kliniczna, ciągła edukacja i rozwój naukowy przekładają się na sukcesy naszych Pacjentów.

Inni Specjaliści