Paweł Olejnik

dr n. med. Paweł Olejnik

Specjalista chirurgii ogólnej i radiologii. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe w zakresie technik obrazowania zdobywał w Klinice Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej szpitala klinicznego WUM przy ul. Banacha, Instytucie Reumatologii przy ul. Spartańskiej, Instytucie Kardiologii w Aninie i Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego SPSK im. A. Grucy w Otwocku.

Wykonuje badania:
– USG doppler naczyń szyjnych oraz naczyń kończyn górnych i dolnych
– USG narządu ruchu
– USG tarczycy
– USG ślinianek
USG węzłów chłonnych
– USG jamy brzusznej,
– USG układu moczowego
– USG tkanek miękkich

Godziny przyjęć:

Dzień Godzina Adres
pon 17:00 - 21:00 Warszawa, Bystrzycka 59

Więcej informacji

Autor prac i prezentacji zjazdowych dotyczących m. in. schorzeń narządów jamy brzusznej, zakrzepicy żylnej czy zespołu pozakrzepowego. Współautor międzynarodowego projektu standaryzacji zasad opieki nad chorymi z chorobą zwyrodnieniową stawów i reumatoidalnym zapaleniem stawów kierowanego przez prof. A. Woolf’a z Royal Cornwall Hospital, Truro Cornwall, UK. Uczestnik licznych kursów i konferencji krajowych i międzynarodowych w zakresie nowoczesnych technik obrazowania w medycynie.

Opinie pacjentów FitMedica

„Do przychodni FITMEDICA trafiłam w celu zrobienia USG tarczycy i konsultacji endokrynologicznej. Bardzo miłe panie z recepcji skierowały mnie na USG do dr Olejnika natomiast na konsultację do dr Błachowicz. Badanie USG było przeprowadzone po wcześniejszym przeprowadzonym wywiadzie co mnie miło zaskoczyło, gdyż była to dla mnie pierwsza taki miła sytuacja, że lekarz zainteresował się moim problemem a nie wykonał tylko czyste badanie.  Bardzo polecam wszystkim wykonanie badania USG u dr Olejnika. W razie potrzeby z pewnością skorzystam ponownie z usług tej przychodni.”

KW

Dobra praktyka kliniczna, ciągła edukacja i rozwój naukowy przekładają się na sukcesy naszych Pacjentów.

Inni Specjaliści